+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

SHITJE QIRA
 • shitet
  Shitet 2+1, Rruga Dritan Hoxha

  ,

  €98,000

  Shitet apartament 2+1 kompleksi Aura Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 7 te nje pallati i cili eshte ne ndertim e siper ka...

  • Type2+1
 • shitet
  Shitet 2+1 Rruga Dritan Hoxha

  ,

  €107,635

  Shitet apartament 2+1 kompleksi Aura Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati i cili eshte ne ndertim e siper ka...

  • Type2+1
 • shitet
  Shitet 1+1, Ish Fusha E Aviacionit, Rezidenca Turdiu

  ,

  €69,000

  Shitet super apartament 1+1 ne pallat te vitit 2022, pallati mbaron e shtator Kati:6 Teknik Siperfaqja netto:56.7m² Siperfaqja totale:63m² Mobilimi:Bosh Orienrltimi:Lindje Adresa:Ish fusha e...

  • Type1+1
 • qera
  Jepet Me Qera 3+1+2 Per Zyra,komuna E Parisit /prane Kompleksit Dinamo

  ,

  €1,800

  Jepet me qera apartament ne zonen e komunes se parisit Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 10 te nje kompleksi te ri me...

  • Type3+1
 • shitet
  Shitet 2+1+2 ,komun E Parisit / Kika 2

  ,

  €198,000

  Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Kika 2 Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes si eshte komuna e parisit dhe “Kompleksi Kika...

  • Type2+1
 • shitet
  Shitet Apartament 2+1,rruga Dritan Hoxha

  ,

  €112,195

  Shitet apartament 2+1 kompleksi Aura Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati i cili eshte ne ndertim e siper ka...

  • Type2+1
 • shitet
  Shitet Apartament 2+1,rruga Dritan Hoxha

  ,

  €117,515

  Shitet apartament 2+1 kompleksi Aura Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati i cili eshte ne ndertim e siper ka...

  • Type2+1
 • shitet
  Shitet Apartament 2+1 Prane Bkt, Kombinat.

  ,

  €45,000

  📌Shitet apartament 2+1 prane BKT, Kombinat. Siperfaqja bruto 55 m2 E organizuar ne dy dhome gjumi. Dhome ndenje + gatimi 1 banjo 1 Ballkon...

  • Type2+1

ZYRAT TONA

AGJENTËT