+355 688001000 📍Rruga Frederik Shiroka 17📍Rruga e Kosovareve 📩[email protected]

SHITJE QIRA
 • shitet
  Shitet 2+1.kompleksi “golden Park 3”

  ,

  €109,250

  •Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 115 m2 •Shitet bosh i pamobiluar. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar me ashensor ne katin e...

  • Type2+1
 • shitet
  Shitet 1+1. Kompleksi “golden Park 3”

  ,

  €96,000

  •Shitet super apartamenti 1+1 😍 •Apartamenti eshte i mobiluar ne nje menyre shum luksoze. •Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar me ashensor...

  • Type1+1
 • Qira
  2+1 Me Qera. Selite

  ,

  €550

  Jepet apartament 2+1 +2 me qera Siperfaqja:100m² Kati: 4 , pallat i ri I mobiluar ne menyre moderne Orientimi:Jug-Lindje Adresa:Rr.Isuf Elezi, Blloku i Vilave...

  • Type2+1
 • shitet
  Shitet 2+1. Rruga E Bogdanve

  ,

  €201,600

  Shitet apartament 2+1+2. Siperfaqe :122m² Kati i 7 2 dhoma gjumi Sallon + Kuzhine 2 tualete 2 ballkone Orientimi: Lindje – Jug – Perendim...

  • Type2+1
 • qera
  Ambjent Me Qera. Rruga Myslym Shyri

  ,

  €1,500

  Jepet me qera ambjet me qera ne Myslym shyri ne rruge kryesore afer kryqezimit me 21 dhjetorin . Kati :0 Sip:60m2 brenda dhe 40...

  • TypeAmbjent
 • shitet
  Shitet Ambjent. Rruga Bedri Karapici

  ,

  €108,368

  Shitet Ambjent Biznesi ,kompleksi Golden Park 3 Orientimi Veri- Lindja kati perdhe siperfaqa Totale: 67.73m2 siperfaqa e perbashket : 4.14 m2 siperfaqa neto :...

  • TypeAmbjent
 • shitet
  Shitet Ambjent. Rruga Bedri Karapici

  ,

  €182,416

  Shitet Ambjent Biznesi ,kompleksi Golden Park 3 Orientimi Veri- Lindja kati perdhe siperfaqa Totale: 114.01m2 siperfaqa e perbashket : 6.96 m2 siperfaqa neto :...

  • TypeAmbjent
 • shitet
  Shitet Ambjent. Rruga Bedri Karapici

  ,

  €219,456

  Shitet Ambjent Biznesi ,kompleksi Golden Park 3 Orientimi Veri- Lindja kati perdhe siperfaqa Totale: 137.16m2 siperfaqa e perbashket : 8.37m2 siperfaqa neto : 128.79m2...

  • TypeAmbjent

ZYRAT TONA

AGJENTËT