Shitet apartamenti 1+1;

Ka nje siperfaqe prej 90.8 m2;

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine dhe 1 dhome ndenje dhe nje tualet; Apartamenti ndodhet ne katin e 8;

Adresa: 21 dhjetori, Ndre Mjeda.

Çmimi: 90,000€.