Shitet apartamenti 1+1;

Ka nje siperfaqe prej 78.8 m2;

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhine dhe 1 dhome ndenje dhe nje tualet; Apartamenti ndodhet ne katin e 8.

Adresa: Ndre Mjeda;

Çmimi: 78.000 euro.