Apartament 1+1 ne shitje;

Siperfaqja neto 68,5 m2;
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me tulla, kati fundit pa probleme me lageshtire etj;
Organizohet ne korridor, sallon + kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet ( me dritare ), ballkon;
E rikonstruktuar totalisht dhe pjeserisht e mobiluar;
Me Hipoteke;
Çmimi: 61,600 euro;

Adresa: 21 dhjetori.