Jepet me qira apartament 1+1 + ballkon;

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 buze rruges kryesore, ne nje zone me shume biznese;
Ka siperfaqe 50 metra katrore, ne pallat egzistues;
Perbehet nga salloni, nje dhome gjumi, korridor, depo, nje tualet me dritare dhe nje ballkon;
Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, ka kundrabufe, dy kondicionere dhe salloni eshte i shtruar me parket;
Preferohet te jepet per biznes;
Cmimi: 300 euro;

Adresa: 21 dhjetori.