Shitet apartamenti 1+1;

Apartmenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, dhome ndenje + kuzhine me nje hapesire goxha te madhe dhe nje ballkon;

Apartmenti eshte pjeserisht i mobiluar, ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati 9 katesh;

Ka nje siperfaqe prej 67 m2;

Pallat i ri me ashensor me cip;

Çmimi: 47000 €, pak i diskutueshem.