Shitet apartamenti 1+1;

Ka nje siperfaqe prej 64 m2;

Eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 1 dhome gjumi me ballkon dhe 1 tualet;

Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri;

Cmimi: 50 mije €uro.

Adresa: Astir.