Jepet apartament 1+1 me qera;

Siperfaqja 110m2;
Eshte i organizuar ne korridor, i cili ben shperndarjen ne ambjente te tjera, sallon ndenje+kuzhine, tualet dhe ballkon;
Ballkoni lidh nga jashte sallonin me dhomen e gjumit;
Apartamenti jepet i mobiluar ne kushte bashkohore dhe shume komode;
Ndodhet ne katin e tete,ne pallat te ri ,me ashensor;
Cmimi: 300 mije leke. 
Adresa: Astir.