Jepet apartament me qera 1+1;

Ka siperfaqe prej 75m2;
Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi+1 kuzhine+ballkon dhe 1 tualet,i kompletuar;

Nuk lejohen kafshet shtepiake;
Kati 4 , pallat i ri me ashensor;

Çmimi: 430 euro.
Adresa:Ne bllok.