Jepet me qira super apartament 1+1;

Ka siperfaqe 60m2;

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor;

Apartamenti eshte i mobiluar luks, i pabanuar me pare,me kamera sigurie, i shtruar me parket, i termoizoluar dhe kondicioner;

Eshte i organizuar nga 1 dhoma gjumi, dhome ndenje + kuzhine dhe 1 banjo;
Adresa: Bllok-sheshi Willson;
Cmimi: 380€.