Jepet me qera 1+1 duplex shtepi private;

Ka siperfaqe prej 60 m2
Eshte i organizuar ne 1 sallon ndjenje , aneks dhe tualet ne katin e pare
Dhome gjumi + tualet ne katin e dyte
I mobiluar

Adresa: Bulevardi Zogu I;
Cmimi: 30000L/muaj.