Jepet me apartament 1+1 me qera;

Siperfaqja 81m2;
Apartamenti eshte i organizuar ne korridor lidhes , sallon ndenje+kuzhine , dhome gjumi, tualet dhe 2 ballkone;
Ka nje organizim shume te mire te ambjenteve dhe mobiluar ne kushte bashkohore;
Eshte ambjent i pabanuar me pare dhe cdo gje e re ,shtruar me parket;
Ndodhet ne katin e 3 ,ne pallat te ri ,me ashensor;
Cmimi: 290€;
Adresa: Rr. Nacionale e Dajtit.