Shitet apartamenti 1+1;

Ka nje siperfaqe prej 65.5 m2;

Ka hipoteke;

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet;

Ndodhet ne katin e 7;

Çmimi: 65 mije €uro.

Adresa: Don Bosko.