Jepet me qera apartamenti 1+1;

Ka siperfaqe prej 77 m2.

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor;

Çmimi: 350 euro;

Adresa: Don Bosko.