Jepet me qera apartament 1+1;

Siperfaqja 61m2;
I organizuar ne sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi dhe tualet;
Mobiluar ne kushte shume te mira dhe komode;
Ndodhet ne katin e 4 ,ne pallat te ri ,me ashensor;
Cmimi: 22000l /muaj;
Adresa: Fresk.