Shitet apartament 1+1;

Apartamenti me siperfaqe te brendshme 67.7 m2;

Ështe i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+guzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon(i mbyllur me vetrata;
Apartamenti jepet i mobiluar ne kushte bashkekohore , me dere kryesore te blinduar dhe punime shume cilesore;
Kati i 4, pallat i ri ,me ashensor;
Me certifikate pronesie;
Cmimi:80000€;
Adresa: Fresk, prane shkolles “17 Shkurti”.