Jepet me qera apartament 1+1;

Siperfaqja 65m2;
I organizuar ne korridor ,sallon ndenje+kuzhine , dhome gjumi dhe tualet;
Apartamenti eshte i mobiluar ne kushte shume komode per te jetuar ,i pajisur dhe me kondicioner;
Ndodhet ne katin e I ,ne pallat ekzistues ,ne nje nga zonat me me aktivitet ne qytetit;
Cmimi: 300€;
Adresa: Rr. Kongresi i Lushnjes (ish parku).