Jepet me qera 1+1;

Ka siperfaqe 72m2;

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor ; 

Eshte i organizuar ne 2 ambiente ,dhome ndjenje +ambient gatimi , dhome gjumi +tualet ,ballkon dhe koridor per ndarjet;

Mobilim modern,comfort.
Adresa: Ish Parku
Cmimi: 300 euro.