Shitet apartamenti 1+1;

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, 1 tualet dhe nje ballkon.

Ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe eshte i pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri.

Adresa: Kodra e Diellit;

Cmimi: 70,000€.