Shitet apartament 1+1.

Apartamenti ka nje siperfaqje prej 76 m2-72 m2 neto.
Eshte e organizuar ne dhome ndenje + guzhine.
1 dhome gjumi dhe me 1 ballkon te madh.
Eshte i mobiluar, orjentimi lindje perendim.
Kati 6.
Me hipotek.
Adresa: Kompleksi Bush , Kombinat.
Cmimi: 50 mij €.