Jepet me qera apartamenti 1+1;

Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , dhome ndenje dhe kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ndodhet ne kat te 2;
Cmimi: 300 mije leke;
Adresa: Komuna e Parisit.