Jepet me qera apartament 1+1;

Siperfaqja 70m2;
I organizuar ne korridor lidhes, sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi ,tualet dhe ballkon;
Mobiluar ne kushte shume komode;
I pozicionuar ne katin e 4 ,ne pallat te ri ,me ashensor;
Cmimi: 34000l /muaj;
Adresa: Rr. Frang Bardhi, (mbi qendren Kristal).