Jepet apartament me qera 1+1;

E organizuar me 2 ambjente , 1 banjo , 1 dhome gjumi , 1 ballkon dhe nje ashensor. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor i mobiluar ne gjendje te re.

Siperfaqja totale e apartamentit eshte 70m2.
Cmimi:350euro
Adresa: Komuna e Parisit , Prane Kika 1.