Shitet apartament 1+1;

Ka siperfaqe 62.3 m2 neto dhe 74.8m2 bruto;

Ne katin e 8 dhe i fundit ne pallat te ri me ashensor;

Orjentimi perendim;

Çmimi: 950euro/m2;

Adresa: Rruga Dritan Hoxha.