Jepet me qera 1+1;

Ka siperfaqe 62m2;

Ndodhet ne katin e 7 , i nje pallati te ri me ashensor , 62m².

Eshte i organizuar ne 2 ambiente ,dhome ndjenje +ambient gatimi , dhome gjumi +tualet dhe ballkon. Mobilim modern;
Adresa: Laprake, rr.Gjergj Legisi;
Cmimi: 270 mije leke.