Jepet me qera apartament 1+1;

Siperfaqja 70m2;
I organizuar ne sallon ndenje+kuzhine ,dhome gjumi dhe tualet;
Hyrje e shtruar me parket dhe mobiluar me kushte bashkohore;
I pozicionuar ne katin e 1 banim ,pallat te ri;
Cmimi: 400€;
Adresa: Rr. Hamdi Sina.