Apartament 1+1 me qera;

Siperfaqja 72m2;
I organizuar ne sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi,tualet dhe ballkon;
Apartamenti eshte i arreduar ne kushte bashkohore ,i shtruar dhe me parket;
Eshte i pozicionuar ne katin e III banim ,ne pallat te ri,me ashensor ,ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit;
Cmimi: 400€;
Adresa: Rr. Hamdi Sina.