Jepet apartament me qera 1+1
Siperfaqja:70 m²
Kati:3
Hyrje totalisht e mobiluar dhe kompletuar me elektroshtepiake, arredim bashkohor
Adresa:Tek liqeni i thate
Cmimi:420€