Jepet me qera apartament 1+1;

Ka siperfaqe 60m2;
Organizuar ne dhome gjumi,sallon ndenje+kuzhine dhe tualet;
E rikonstruktuar dhe arreduar ne kushte bashkohore;
Ndodhen ne katin e 2, pallat egzistues;
Adresa: Mine Peza
Cmimi: 400€.