Jepet me qera apartament 1+1;

Ka nje siperfaqe prej 65m2;

Eshte 1+1 i organizuar me nje dhome gjumi, nje kuzhine, nje tualet dhe nje dhome ndenje;

Eshte i mobiluar;

Ndertim i ri, kati i pare;

Cmimi: 23000 leke/muaj.

Adresa: Misto Mame.