Jepet me qera 1+1;

Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe ka nje siperfaqe prej 60m2;

Eshte i mobiluar dhe ka nje ballkon me pamje nga rruga kryesore;

Pallati egzistues dhe pa ashensor;

Cmimi: 350€/muaj;

Adresa: Myslym Shyri.