Jepet apartament me qira 1+1;

Ka siperfaqe 60m katror kati i peste, i mobiluar me kushte bashkohore, me kondicioner;

I perbere nga 1 dhome gjumi,1 kuzhine, 1 banjo dhe koridor.
Adresa: Myslym Shyri;
Cmimi: 350€ i diskutueshem.