Jepet apartament 1+1 me qira;

Ka siperfaqe 30m2 ;

Ndodhet ne katin e 2 te nje vile, e pabanuar me pare;

E organizuar nga nje dhome gjumi, kuzhine+dhome ndenje te perbashket dhe nje banjo;

Cdo orendi eshte e re , ngrohje/ftohje.

Ne cmim perfshihet drita, uje 24h dhe internet (WiFi).
Adresa: Myslym Shyri
Cmimi: 300€ i pa diskutueshem.