Jepet apartament 1+1 me qera;

Ka nje siperfaqe prej 50 m2;

Ndodhet ne katin e pare;
E organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, banje dhe te gjitha elektroshtepiaket perkatese;
Eshte e mobiluar;
Adresa: “Myslym Shyri” prane gjykates se larte;
Cmimi: 30000 leke.