Shitet ose jepet me qera apartament 1+1;

Ka siperfaqe 51.4 m2;

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me orjentim lindje;

Apartamenti ka nje organizim shume te mire me 1dhome ndenje, 1kuzhine ( me vete), 1dhome gjumi dhe 1 banjo;
I mobiluar shume mire, me kondicioner;
Adresa: Myslym Shyri;
Cmimi per qira : 350€ i diskutueshem;
Cmimi per shitje: 85000€ i diskutueshem.