Jepet me qera apartament 1+1;

Siperfaqe 65m2;
Organizuar ne sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi ,tualet dhe ballkon;
I mobiluar ne kushte shume te mira dhe ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit;
Ndodhet ne katin e 5, pallat te ri, me ashensor;
Cmimi: 300€;
Adresa: Rr. Myslym Shyri.