Jepet me qera apartament 1+1 e përshtatshme për zyra, me sipërfaqe 75 m2 ,kati i 2-te pallat ekzistues, pa ashensor.
Është e përshtatshme për zyra por dhe për banim.
Me pamje nga Tajvani;
Çmimi: 350 €

Adresa: Ne fund te rruges Myslym Shyri.