Jepet me qera 1+1 ne shtepi private

E mobiluar

Siperfaqe prej 90m² dhe ndodhet ne katin e pare te nje vile kater kateshe.
Adresa : Hotel Meridian, Rruga besa tek Stacioni i Trenit.
Preferohen vajza
Cmimi:25000 leke/muaj.