Jepet super apartament me qera 1+1+1 ballkon;

Ka siperfaqe prej 60 m2;
Eshte e organizuar nga 1dhome gjumi , dhome ndenje+ guzhine , 1 banjo dhe 1 ballkon;
Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore;
Kati 5 i nje pallati te ri me ashensor;
Adresa: Pazari i ri;
Cmimi: 350€uro.