Jepet me qira apartament 1+1;

Ka sipefaqe 50 m² ;

E mobiluar.
Kati i pare i nje shtepie private
I organizuar ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi dhe nje banjo.
Çmimi: 32000 leke
Adresa:Rruga e Durresit perballe Hotel Coloseut.