Jepet apartament 1+1 me qera;

Siperfaqja 70m2;
I organizuar ne korridor lidhes, sallon ndenje+kuzhine ,dhome gjumi,tualet dhe 2 ballkone;
Apartamenti ka nje organizim teper te mire te hapesirave dhe eshte i mobiluar ne kushte bashkohore ,me cdo gje te re dhe funksionale;
Ndricim natyral thuajse gjate gjithe dites;
Ndodhet ne katin e VIII banim ,ne pallat te ri,me ashensor;
Cmimi: 350€;
Adresa: Rruga e Kavajes (prane qendres Globe).