Super apartament 1+1 me qera

•Siperfaqje 62m2

•Organizohet ne:

-korridor

-sallon ndenje+kuzhine

-dhome gjumi

-tualet

▪︎Mobiluar ne kushte bashkohore

▪︎Ambjent shume i mirembajtur dhe i investuar

•Pozicionohet ne katin e V ,pallat ekzistues

Cmimi: 30000 l/muaj
Adresa: Rr. Kongresi Manastirit (spitalet)