Jepet me qera 1+1;

Siperfaqe 110m2;

Ndodhet ne katin e III i viles private;
Hyrja eshte e organizuar ne korridor lidhes, sallon ndenje+kuzhine, dy tualete dhe verande;
Eshte e mobiluar ne kushte shume te mira dhe komode;
Cmimi: 30000 l/muaj;
Adresa: Rr. Kol Paparisto, Selite.