Jepet me qera ose Shitet;

Siperfaqja: 94m²;

Apartament komod ne zone perfekte;
I rivlersuar me hipoteke;
Pallati ka 1 ashensor dhe apartamenti ndodhet ne katin e 2;
E mobiluar
Adresa: Sheshi Skenderbej;
Cmimi per qera:400€/muaj
Cmimi per shitje:1300€m².