Shitet apartament 1+1;

Apartamenti me siperfaqe totale 65 m2 dhe 60 m2 te brendshme ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor;

Organizohet ne 1 dhome ndjenje + kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon.

Çmimi: 36.500euro.

Adresa: Ne zonen e Shkembit Kavajes prane hotelit “Green Park”.