Shitet apartament 1+1;

Ka siperfaqe 57m²;

Kati i 4 te nje pallati ekzistues.

Eshte i organizuar 1 sallon ndjenje , ambient gatimi , tualet, dhome gjumi dhe koridor per ndarjen e ambienteve.
Adresa: Rr.Qemal Stafa, prane Shkolles Kuqe.
Cmimi: 57 mij euro.