Jepet apartament 1+1 me qera;

Ka nje siperfaqe prej 40 m2;
E organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, banje dhe te gjitha elektroshtepiaket perkatese;
Eshte e mobiluar;
Adresa: Rr “Alajdin Frasheri”, Shkoze.
Cmimi: 200€.