Apartament 1+1 me qera;

Siperfaqja 90m2;
I organizuar ne sallon ndenje+kuzhine ,dhome gnumi ,tualet dhe nje ballkon te madh;
Apartamenti eshte i mobiluar ne kushte bashkohore dhe teper komode, me te dy ambjentet te pajisur me kondicioner;
Dritaret te pajisura me grila dhe ballkoni me tende;
Ndodhet ne katin e 4 ,pallat i ri ,me ashensor;
Cmimi: 350€;
Adresa: Rr. Musa Agolli.