Jepet me qera nje apartment 1+1;

Ka siperfaqe totale 60 m2;

E organizuar nga nje dhome gjumi,nje sallon i perbashket me guzhinen dhe nje ballkon.Ndodhet ne katin e kater banim,pallat egzistues.

Ka drite natyrale gjate gjithe dites. Dyshemeja eshte me pllaka.
Cmimi: 28000 leke;
Adresa: Rruga Bexhet Nelku.