Shitet apartament 1+1;

I organizuar ne sallon ndjenje+ guzhine e vecuar, dhome gjumi ,tualet, ballkon;
Ka siperfaqe 80m2;
Kati i 6 (papafingo) ,pallat i ri me administrim dhe ashensor;
E hipotekuar;
Adresa: Tufine, ish-posta shqipetare
Cmimi: 45000€.